Zestaw winiet do Chorwacji

Chorwacja należy do kierunków wakacyjnych bardzo często wybieranych przez Polaków. Malownicze wybrzeża Adriatyku, ogromne plaże i przepiękne nadmorskie miejscowości sąsiadują tutaj z bogactwem historii i kultury. Liczne kurorty wypoczynkowe, bogate możliwości zwiedzania i nowoczesna infrastruktura turystyczna sprawiają, że każdy znajdzie tutaj atrakcje dopasowane do swojego stylu życia. Planujesz wypoczynek w słonecznej Chorwacji? Pamiętaj, że nie obowiązuje tutaj system winiet. Opłat za drogi dokonuje się podobnie jak w Polsce. Są one ograniczone bramkami wjazdowymi i wyjazdowymi – na tej pierwszej należy pobrać bilet, a na drugiej wpłacić naliczoną opłatę. Aby jednak dotrzeć do celu swojej podróży samochodem, trzeba przejechać przez kraje, gdzie obowiązują winiety. W naszym serwisie przygotowaliśmy gotowy zestaw winiet do Chorwacji dla dwóch najpopularniejszych tras – przez Słowację i Węgry oraz przez Czechy, Austrię i Słowenię. Sprawdź!

Jaką trasę wybrać?

Z Polski do Chorwacji najczęściej wybierane są 2 trasy: przez Czechy, Austrię i Słowenię lub przez Słowację i Węgry. Zestaw winiet do Chorwacji przez Węgry i Słowację jest niemal dwukrotnie tańszy. Komplet winiet na trasę wiodącą przez Czechy, Austrię i Słowenię jest droższy głównie z powodu skomplikowanego systemu poboru opłat na Słowenii (winiety są tutaj dość drogie i nie ma wersji na 7 dni, dlaczego niezbędne jest wykupienie 10-dniowych).

Podczas planowania trasy, zwróć jednak uwagę, gdzie dokładnie chcesz dotrzeć. Przy wjeździe od strony północno-wschodniej trzeba bowiem pokonać wiele kilometrów w Chorwacji, aby dojechać do najpopularniejszych kurortów. To często oznacza konieczność zapłacenia za przejazdy płatnymi odcinkami (na bramkach), a koszty są uzależnione nie tylko od przejechanych kilometrów, ale także terminu podróży (w sezonie turystycznym jest drożej).

Zestaw winiet do Chorwacji – dlaczego warto wykupić go w naszym serwisie?

Na stronie „O Rety Winiety” zakupisz gotowy zestaw winiet do Chorwacji online. Są to elektroniczne winietki, które pozwolą Ci spokojnie pokonać całą trasę do celu swojej podróży. Dzięki temu unikniesz problemów na drodze i konieczności zastanawiania się nad systemem poboru opłat w krajach, które musisz pokonać.

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię trasę, podasz numer rejestracyjny samochodu i opłacisz zamówienie, a my przyślemy prosto na Twój adres e-mail gotowy zestaw winiet potrzebnych, aby dojechać do Chorwacji. Nie musisz ich drukować – elektroniczne winiety są przypisane do numeru rejestracyjnego pojazdu, dlatego miejscowe systemy automatycznie sprawdzą, że opłata za przejazdy została już dokonana.

W ofercie posiadamy zestaw winiet do Chorwacji A2 (dla samochodów osobowych i camperów) przez Czechy, Austrię i Słowenię oraz zestaw D2 dla samochodów osobowych do 3,5 tony przez Węgry i Słowację.

Już wiesz, którą trasę wybierzesz? Zamów zestaw winiet do Chorwacji online i bezproblemowo dojedź do celu swojej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl